top of page
29.03.2024
20:00
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Arnhem/ Musis Sacrum/ NL
28.03.2024
20:30
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
27.03.2024
20:15
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw aan 't IJ/ NL
25.03.2024
19:30
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Zürich/ Tonhalle/ CH
24.03.2024
19:30
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Basel/ Stadtcasino/ CH
22.03.2024
20:30
Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Paris/ Église Saint-Roch/ FR
03.03.2024
17:00
Arvo Pärt: Kanon Pokajanen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ De Nieuwe Kerk/ NL
02.03.2024
20:00
Arvo Pärt: Kanon Pokajanen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ De Nieuwe Kerk/ NL
01.03.2024
20:00
Arvo Pärt: Kanon Pokajanen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ De Nieuwe Kerk/ NL
21.02.2024
19:30
Brahms: Ein Deutsches Requiem
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Luxembourg/ Philharmonie/ L
20.02.2024
20:00
Brahms: Ein Deutsches Requiem
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Brussel/ Bozar/ B
___________
______
PREVIOUS EVENTS
________
________
18.02.2024
16:00
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Maastricht/ Theater aan het Vrijthof/ NL
17.02.2024
20:15
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Leiden/ Stadsgehoorzaal/ NL
16.02.2024
20:15
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Alkmaar/ Grote Kerk/ NL
15.02.2024
20:15
Helstone: Het pand der Goden
Cappella Amsterdam/ Otto Tausk
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
14.02.2024
20:15
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Groningen/ SPOT/ NL
10.02.2024
20:15
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw aan 't IJ/ NL
09.02.2024
20:15
Rachmaninov: Vespers
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Kampen/ Broederkerk/ NL
13.01.2024
19:00
Bach+
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
St. Pölten/ Evangelische Kirche/ AT
12.01.2024
19:30
Bach+
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Wien/ Lutherkirche/ AT
07.01.2024
15:00
Bach+
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Graz/ Mariahilferkirche/ AT
22.12.2023
20:15
AVOTROS Kerstconcert
Groot Omroep Koor/ Marcus Creed
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
21.12.2023
20:00
Kerstconcert
Cappella Amsterdam/ Krista Audere
Haarlem/ Philharmonie/ NL
19.12.2023
20:15
Kerstconcert
Cappella Amsterdam/ Krista Audere
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
19.12.2023
15:00
Kerstconcert
Cappella Amsterdam/ Krista Audere
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
16.12.2023
20:15
Kerstconcert
Cappella Amsterdam/ Krista Audere
Alkmaar/ Grote kerk/ NL
10.12.2023
17:00
Ceremony of Carols
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Orgelpark/ NL
10.12.2023
14:15
Ceremony of Carols
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Orgelpark/ NL
30.11.2023
20:30
Kafka
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Leeuwarden/ Middenzaal/ NL
26.11.2023
15:00
Kafka
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Utrecht/ Pieterskerk/ NL
25.11.2023
20:15
Kafka
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
24.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Enschede/ Grote Kerk/ NL
23.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Zwolle/ Grote Kerk/ NL
20.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Arnhem/ Musis/ NL
19.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
18.11.2023
20:15
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Den Haag/ Nieuwe Kerk/ NL
17.11.2023
20:15
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
16.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Haarlem/ Philharmonie/ NL
13.11.2023
20:15
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Groningen/ SPOT/ NL
11.11.2023
20:15
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Alkmaar/ Laurenskerk/ NL
10.11.2023
20:00
Farewell
Nederlands Kamerkoor/ Peter Dijkstra
Kerkrade/ Theater Kerkrade/ NL
05.11.2023
15:00
Kafka
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Lochem/ Gudulakerk/ NL
26.10.2023
20:15
Kafka
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
22.10.2023
14:30
Beethoven 9
Cappella Amsterdam/ Marc Soustrot
Enschede/ Muziekcentrum/ NL
21.10.2023
20:00
Beethoven 9
Cappella Amsterdam/ Marc Soustrot
Arnhem/ Musis/ NL
20.10.2023
20:15
Beethoven 9
Cappella Amsterdam/ Marc Soustrot
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
08.10.2023
17:00
Choir concert Momentum Vocal Music
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Stockholm/ Tyska kyrkan (S:ta Gertrud)/ SWE
07.10.2023
10:00
Choir concert Momentum Vocal Music
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Halmstad/ S:t Nikolai kyrka/ SWE
05.10.2023
18:00
Farväl (öffentliche Generalprobe)
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Wien/ Pfarre St. Gertrud/ AT
17.09.2023
11:00
Rachmaninov: The Bells
Groot Omroepkoor/ Karina Canellakis
Amsterdam/ Concertgebouw / NL
15.09.2023
20:15
Avotros Vrijdagconcert
Groot Omroepkoor/ Karina Canellakis
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
03.08.2023
19:00
Serenata Italiana
Ensemble Zeitenklang
Hollabrunn/ Alte Hofmühle/ AT
27.07.2023
19:30
Tamara Friebel: Illuminations
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Ossiach/ Stiftskirche Ossiach/ AT
22.07.2023
20:00
Beethoven: Missa Solemnis
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Aix-en-Provence/ Grand Théâtre de Provence/ F
11.06.2023
20:00
Bach: Best of Kantatengang 1
Amsterdam Baroque Choir/ Ton Koopman
Leipzig/ Thomaskirche/ D
28.05.2023
14:15
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Den Haag/ Amare/ NL
26.05.2023
20:00
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Haarlem/ Philharmonie/ NL
25.05.2023
20:15
Beethoven: 9. Symphonie
Cappella Amsterdam/ Jonathan Darlington
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
20.05.2023
20:15
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
21.05.2023
16:00
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Alkmaar/ Nieuwe Kerk/ NL
19.05.2023
20:15
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
07.05.2023
14:15
Brahms: Requiem
Cappella Amsterdam/ Lawrence Renes
Den Haag/ Amare/ NL
05.07.2023
20:30
Brahms: Requiem
Cappella Amsterdam/ Lawrence Renes
Den Haag/ Amare/ NL
20.05.2023
20:15
Cuba
Cappella Amsterdam/ Leonard Evers
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
28.04.2023
20:15
Schnittke: Bußpsalmen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Den Haag/ Nieuwe Kerk/ NL
26.04.2023
20:15
Schnittke: Bußpsalmen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
22.04.2023
20:15
Schnittke: Bußpsalmen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Leiden/ Stadsgehoorzaal/ NL
03.04.2023
20:15
J.S. Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
01.04.2023
20:15
J.S. Bach: Johannes-Passion
Cappella Amsterdam
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
24.03.2023
20:15
Cappella Amsterdam
Den Haag/ Nieuwe Kerk/ NL
18.03.2023
20:00
Cantigas
Cappella Amsterdam
Gent/ De Bijloke/ B
22.03.2023
20:30
Cantigas
Cappella Amsterdam
Leeuwarden/ De Harmonie/ NL
17.03.2023
20:15
Cantigas
Cappella Amsterdam
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
15.03.2023
20:15
Cantigas
Cappella Amsterdam
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
05.03.2023
17:00
Kammermusiksoirée
Ensemble Zeitenklang
Hollabrunn/ Historischer Festsaal/ A
12.02.2023
19:00
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Brussel/ Bozar/ B
11.02.2023
20:15
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Kampen/ Broederkerk/ NL
09.02.2023
20:15
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Rotterdam/ De Doelen/ NL
04.02.2023
20:00
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Groningen/ SPOT/ NL
03.02.2023
20:15
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
30.01.2023
20:15
Bach: Magnificat
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
29.01.2023
14:30
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Tilburg/ Concertzaal/ NL
28.01.2023
20:15
Bach: Magnificat
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Alkmaar/ Grote Kerk/ NL
27.01.2023
20:00
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Haarlem/ Philharmonie/ NL
26.01.2023
20:15
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Charleroi/ Palais des Beaux Arts/ B
25.01.2023
20:15
The Well-Tempered Songbook
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
12.01.2023
19:30
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Wien/ Reformierte Stadtkirche/ A
11.12.2022
14:15 & 17:00
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Orgelpark/ NL
26.11.2022
20:15
Groot Omroepkoor/ Jac van Steen
Antwerp/ Koningin Elisabethzaal/ B
25.11.2022
20:15
Benoit: Oorlog
Groot Omroepkoor/ Jac van Steen
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
20.11.2022
11:00
Beethoven 9
Groot Omroepkoor/ Krzystof Urbanski
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
18.11.2022
20:15
Groot Omroepkoor/ Krzystof Urbanski
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
12.11.2022
14:15
Groot Omroepkoor/ Karina Canellakis
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
22.10.2022
20:00
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Essen/ Theater und Philharmonie Essen/ D
20.10.2022
20:15
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Utrecht/ Tivoli Vredenburg/ NL
23.10.2022
20:15
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Gent/ De Bijloke/ B
18.10.2022
20:15
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Concertgebouw/ NL
16.10.2022
15:00
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Haarlem/ Philharmonie/ NL
15.10.2022
20:15
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Nijmegen/ De Vereeniging/ NL
14.10.2022
20:30
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Paris/ Église Saint-Roch/ FR
13.10.2022
20:15
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Rotterdam/ De Doelen/ NL
19.10.2022
20:00
Des Prez, Mozart en Andriessen
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Köln/ Kölner Philharmonie/ D
25.09.2022
14:00
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
24.09.2022
20:15
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
21.09.2022
20:15
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
17.09.2022
20:15
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
16.09.2022
20:15
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
13.09.2022
20:15
Cappella Amsterdam/ Matthew Rowe
Amsterdam/ Nationale Opera/ NL
12.08.2022
19:00
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Zwettl/ Stift Zwettl/ A
07.08.2022
10:00
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Ossiach/ Stiftskirche Ossiach/ A
24.07.2022
19:30
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Schleswig/ Dom/ D
23.07.2022
19:30
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Itzehoe/ St. Laurentii Kirche/ D
21.07.2022
19:30
Balthasar Neumann Chor/ Thomas Hengelbrock
Neuengamme/ KZ Gedenkstätte/ D
09.06.2022
11:00
Uitreiking Zilveren Anjer
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Koninklijk Paleis/ NL
25.05.2022
20:00
Cappella Amsterdam/ Nicolas Altstaedt
Hamburg/ Elbphilharmonie/ D
15.05.2022
19:30
A Life in Music
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Wien/ Lorely Saal/ A
07.05.2022
18:00
Sartorius/ Stadlmayer
Marini Consort Innsbruck/ Bernd Fröhlich
Brixen/ Dom/ I
06.05.2022
19:00
Sartorius/ Stadlmayer
Marini Consort Innsbruck/ Bernd Fröhlich
Innsbruck/ Hofkirche/ A
29.04.2022
19:00
J.S. Bach: Kantaten & Motetten
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Wien/ Maria am Gestade/ A
24.04.2022
18:00
J.S. Bach: Kantaten & Motetten
Momentum Vocal Music/ Simon Erasimus
Göttweig/ Stift Göttweig/ A
14.04.2022
18:00
J.S. Bach: Matthäus-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Gotha/ Margarethenkirche/ D
10.04.2022
14:00
J.S. Bach: Matthäus-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
09.04.2022
19:30
J.S. Bach: Matthäus-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Amsterdam/ Muziekgebouw/ NL
08.04.2022
19:30
J.S. Bach: Matthäus-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Zwolle/ De Spiegel/ NL
05.04.2022
20:30
J.S. Bach: Matthäus-Passion
Cappella Amsterdam/ Daniel Reuss
Paris/ Eglise Saint-Roch/ F
bottom of page